Kulturna i javna djelatnost škole

Završna svečanost matične škole

U  petak 15. lipnja 2018. godine učenici i učitelji matične škole završnom svečanom priredbom obilježili su kraj još jedne uspješne nastavne godine.

U programu svečanosti ove su godine sudjelovali svi učenici matične škole. Učenici razredne nastave otpjevali su eko himnu, dok su učenici predmetne nastave izveli glazbene točke koje su pripremili s učiteljicom glazbene kulture Anom Jurković.

Učitelji mentori koji su pripremali i vodili učenike na županijskim i državnim natjecanjima i smotrama u znanju ili sportu, primili su prigodne nagrade i zahvalnice, dok su učenici za svoj rad i zalaganje nagrađeni izletom u Zagreb koji su realizirali dan ranije.

Učenici i učitelji škole i ove školske godine sudjelovali su u brojnim literarnim, likovnim i ekološkim natječajima i projektima. Ravnateljica je pohvalila sve sudionike natjecanja, smotri, natječaja i projekata te zahvalila njihovim mentorima i voditeljima.

Podijeljene su i nagrade najboljim učenicima četvrtog razreda za odličan uspjeh (5,00) i uzorno vladanje tijekom prva četiri razreda školovanja. Najbolji učenici četvrtog razreda matične škole su Maria P.F., Sebastijan B. i Petra M.

Ovom prigodom proglašeni su i učenici generacije 8.a i 8.b razreda koji su za najbolji uspjeh i uzorno vladanje tijekom svog osmogodišnjeg školovanja također primili nagradu. Ove godine učenica Martina C. proglašena je učenicom generacije za odličan uspjeh (5,00) i uzorno vladanje tijekom cijelog osmogodišnjeg školovanja, a učenica Ana M. proglašena je učenicom generacije za odličan uspjeh i uzorno vladanje.

Učenice Dorotea P.  i Martina C. su pročitale  literarni prikaz svog odrastanja i školovanja, te su u ime svih učenika osmih razreda zahvalile učiteljima i djelatnicima škole.

Na kraju završne svečanosti prikazana je prezentacija fotografija osmaša nastalih tijekom školovanja, a koju su učenici sami napravili kako bi se svi zajedno još jednom prisjetili veselih i smiješnih trenutaka iz školskih klupa.

objavio: Administrator   datum: 16. 6. 2018.

« Studeni 2018 »