« Rujan 2024 »

Završna svečana priredba u matičnoj školi
Autor: Administrator , 21. 6. 2024.

U  petak, 21. lipnja 2024. godine učenici i učitelji matične škole završnom svečanom priredbom obilježili su kraj još jedne uspješne nastavne godine. Ove su godine učenici i učitelji bili posebno kreativni te su priredbu osmislili tematski – u obliku TV kalendara kojim su mnogobrojnoj publici predstavili što se sve tijekom ove školske godine, iz mjeseca u mjesec, događalo i održavalo u našoj školi. Pripremili su program bogat videoisječcima, recitacijama, glumom, pjesmom i plesom. U planiranje i pripremu priredbe posebno su uključeni bili učenici osmoga razreda, osobito učenica Ema Štajcer, koja je svojim iznimnim angažmanom te uloženim trudom i vremenom uvelike pridonijela uspješnosti cijele svečanosti.

Posebno su emotivni bili oproštaj četvrtaša od njihove učiteljice Marijane Klobučar, kao i oproštaj osmaša od razrednice Branke Tesle i ostalih profesora. Prigodne su nagrade dodijeljene učenicima 4. razreda: Marku Buckoviću, Franu Povrženiću i Franu Stepincu koji su se tijekom prvih četiriju godina istaknuli svojim uspjehom i postignućima. Ponosni smo i na naše osmaše – učenike generacije koji su nagrađeni velikim pljeskom i prigodnim poklonima jer su od 1. do 8. razreda postizali odličan (5,00) uspjeh i imali uzorno vladanje: Ema Bucković, Lea Deško, Matej Krnežić i Ema Štajcer. Ravnateljica je dodijelila nagrade i uspješnim učenicima koji su se istaknuli sudjelovanjem u raznim natjecanjima, natječajima i projektima, kao i njihovim mentorima.

I ove su godine posjetitelji priredbe imali priliku razgledati i kupiti brojne suvenire i blagdanske ukrase koje su izradile vrijedne ruke članova naše Učeničke zadruge „Pčelice“.