E-dnevnik razredna nastava

e-Dnevnik - obavijest za učenike i roditelje

e-Dnevnik je web aplikacija za vođenje razredne evidencije u osnovnim i srednjim školama. e-Dnevnik zamjenjuje papirnatu razrednu knjigu, a Osnovna škola „Kardinal Alojzije Stepinac“ Krašić će ga početi koristiti  od  školske godine 2015./2016. u razrednoj nastavi od 1. do 4. razreda matične škole u Krašiću  i područnim školama Vukšin Šipak, Prekrižje i Kostanjevac.

e-Dnevnik omogućava:

• za učenike – pregled ocjena, izostanaka, bilješki te rasporeda pisanih zadaća koje su njihovi nastavnici upisali u e-Dnevnik
  • za roditelje/skrbnike – pregled ocjena, izostanaka, bilješki, rasporeda pisanih zadaća te dobivanje obavijesti o izostancima učenika  s nastave putem  elektroničke pošte.

Kako se prijaviti?

Učenici i roditelji u e-Dnevnik prijavljuju se na istoj web stranici:

Učenici se prijavljuju sa svojim CARNet elektroničkim identitetom (npr. marko.markovic@skole.hr).

Roditelji se prijavljuju putem sustava e-Građanin koristeći jednu od prihvaćenih vjerodajnica: ePASS (korisničko ime i lozinka) ili mTOKEN (aplikacija za pametne telefone). Sve informacije mogu se pronaći na: https://www.gov.hr/e-gradjani/kako-postati-e-gradjanin/1553.

NAPOMENA: Roditelji/skrbnici neće moći pristupiti e-Dnevniku niti će dobivati obavijesti putem elektroničke pošte sve dok razrednik u e-Dnevnik ne upiše njihove OIB-e i e-mail adrese (iste je potrebno dostaviti razredniku).

Obavijest putem elektroničke pošte će biti upućena dan nakon što je učenik izostao s nastave. Ukoliko želite primati obavijesti  potrebno je popuniti obrazac i potpisati suglasnost o primanju obavijesti o izostanku djeteta na roditeljskom sastanku.

SVIMA SRETAN I USPJEŠAN POČETAK NOVE NASTAVNE GODINE TE UGODAN RAD U APLIKACIJI e - DNEVNIK!

objavio: Administrator   datum: 3. 9. 2015.

« Prosinac 2018 »